Samsung 3. Kez Servise Gönderdiğim Cihazı Değiştirmiyor.

Oğulcan O. |

Samsung cep telefonumu 3. kez aynı sebepten servise göndermek istemediğimi ve değişim talep ettiğimi müşteri hizmetlerine bildirdim. Aldığım cevap, yine tamire gönderin. Bu nasıl bir hizmet? Telefon 1 yıl olmadan 3. kez tamire gidiyor. Ayıca gel git süresini çok iyi değerlendirip, son dakika telefonu iade ediyorlar ve ben her seferinde telefonsuz kalıyorum. Değişim için acilen yardım istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  10:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Ağustos
  00:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi