Samsung 3 Günlük Cihazın Değişimini Yapmadı.

Ömer Ş. |

13.04.2014 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum Samsung Note 3 Neo cep telefonum arama geldiğinde zil çalıyor, ancak ekran 20 saniye sonra açılıyordu. Telefonu cevaplayana kadar arama kapanıyordu. Ertesi gün servise gittim yazılımsal dediler telefonu aldılar ve ertesi gün telefonu aldım. Bir gün sonra sorun yine devam etti. Tekrar yazılım yüklendi ve sorun yine devam etti. Ürünü tekrar servise aldılar. Ürün değişimi ya da para iadesi istediğimde cihazın merkeze gönderileceğini inceleneceğini ilettiler. 3 günlük cihaz nasıl merkeze gider incelenir anlamış değilim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  10:16

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

   

 • 18 Nisan
  17:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi