Samsung 3 Gündür TV Kurulumu Yapılamadı.

Ggp2509 G. |

Satın almış olduğum Samsung marka TV' min kurulumu için randevu işlemin gerçekleşmesine rağmen, teknik ekibin gelmemesi sebebi ile 3 gündür evde servis beklemekteyim. Yetkili Servisi aradığım zaman da her seferinde 1-2 saate geliyor ekip diye cevaplamama rağmen ne yazık ki kurlum hala gerçekleşmedi. Konuyla ilgili acil geri dönüş beklemekteyiz.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ggp2509 G.
  18 Kasım
  15:53

  Sorunun yetkili servis kaynaklı olması dolayısı ile, şirketin ana sorumluluğu bulunmamaktadır.Ancak yetkili servislerin de ana firma tarafından daha sık kontrol edilmesinin hizmet ve servis garantisi sağlamada ek fayda getireceği düşüncesindeyim.

 • 05 Kasım
  17:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Kasım
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr