Samsung 3 Defa Aynı Sorundan Arızalanan Bilgisayar'a Değişim Yapılmdı.

Feyza B. |

Samsung 7-8 ay içerisinde 3 defa grafik kartı/Ekran sorunu çıkartan bilgisayarın değişimi yapılmadı. İlk seferde parça değişimi yapıldığı söylendi. İkinci defa da fan temizliği yapıldı denmesine rağmen eskisinden daha kötü bir şekilde elime teslim edildi. En son servisinize bıraktıktan sonra mekanik arıza giderildi dendi. Ben bu ayıplı ürünün geri alınmasını ve değiştirilmesini talep ediyorum. Aynı hatadan dolayı 3 defa arıza veren bir ürün ayıplıdır. Bu soruna gereken önemi göstermenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  10:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Temmuz
  21:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi