12 Mart 2014

Samsung 3 Aydır Hakem Heyetinin Kararına Uymuyor.

3 aydır beklediğim bir yetkili bana dönüş yapmadı. Samsung İstanbul hakem heyetiyle ilgilenen birim kararı tınlamıyor bile. Böyle bir sistem olamaz ya. 3 aydır sürekli yetkili bir birimin dönüş yapmasını bekledim, fakat sürekli çağrı merkeziyle görüştüm. Bedel iadesini alamıyorum.

Avukatımla görüştüm ve icradan başka çarem yok. Evkur'dan aldığım telefon için evkur bana bedel iadesini sağlaması gerekirken beni Samsung2la muhatap edip durdular. Ben şuanda Evkur'u mahkemeye vereceğim artık ama bunla beraber bir şikayetim de Samsung'a olacaktır, çünkü tüketici hiçbir şekilde kaale daha alınmıyor. Mahkemede hakkım olanı alırım.

Elif 140 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Mart 2014

    2344025 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Elif 12 Mart 2014

    inceleme başaltılmışmış . yaaa üç aydır geri dönüş yapmadı bi yetkili birim. ssürekli çagrı merkezinden aranıyorum . bana hakem heyeti kararına uyacak bi yetkili lazım yetkili...

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön