Samsung 2.5 Aydır Bekletiyor.

Ali Osman Ö. |

Yeni aldığım Samsung klima arıza yaptı. Servisi çağırdık gelmesi 2 hafta sürdü. Gelince bir parça değişikliği olması lazım dedi tamam dedik. Sonra parça yok ünite değişecek dedi tamam dedik. Sonra ünite yok ücret iadesi dedi tamam dedik. Abartısız 2,5 ay oldu ben hala bekliyorum ve müşteri hizmetlerini her aradığımda dalga geçer gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Onay bekliyor değişim sürecinde yetkililere aktarıyorum. Servisini arıyorum kimse cevap vermiyor. Bıktım ya gerçekten bıktım. Soruyorum sizlere 2,5 ayda hangi sorunlar çözülmez ki? Demek ki Samsung Klima almayacağız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman Ö.
  18 Eylül
  19:31

  Hiç kimse ilgilenmedi...sorunum hala çözülmedi...

 • Ali Osman Ö.
  13 Eylül
  11:22

  ben 2,5 aydır samsungtan hiçkimseye ulaşamıyorum görüşemiyorum sorunum çözülmüyor magdur olmuşum telefonlarıma dönüş yapılmıyor 2,5 ay sonra şikayet var a yazıyorum 2 defa arayıpta telefonum kapalı olunca hemen burdan ilan etmişsiniz...insanların telefonları kapalı olabilir...
  buyrun arayın açık telefonum

 • 13 Eylül
  11:06

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Eylül
  17:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.