Samsung 22 Aydır Çatlak Rafı Değiştirmiyor.

Ali D. |

22 aydır çatlak rafımın değişimi için mücadele ediyorum. Çatlakları ayrı diğerleri ayrı olmasın diye mücadele ediyorum.(0 324) 328 62 60 no'lu servisiyle artık muhatap olmaktan bıktığımı genel merkeze ilettim. Başka bir servisim diye yine aynı servis geldi ve resmen bizi kandırıp yine farklı raf getirdi. Diğerleri 2 güne getiririm dedi ve gitti. Bugün 9. gün. Ben aynı servis olduğunu genel merkezden öğrendim.

Etiketler :

Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  15:38

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Haziran
  21:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi