Samsung 20 İş günü Dolduğu Halde Yenisi Hala Verilmedi.

Sergun O. |

Samsung Maldives 18000 btu klimam bozuldu. Garanti dahilinde tamir için Samsung Müşteri Hizmetleri bir yetkili Samsung servisi görevlendirdi. Klima sökülüp servise götürüldü. 20 iş günü servis süresi dolmasına rağmen hala bana ne Samsung Müşteri Hizmetlerinden ne de yetkili servisten bir yetkili bilgi verip ne zaman yenisini getirip takacaklarını bildirmediler.

03-30 Temmuz 2015 arasında hem servisi hem de Samsung müşteri hizmetlerini defalarca aradım, bir gelişme var mı, diye. Her defasında servis sizi arayacak dediler ama hiçbir zaman aramadı. İlgili servisin adı Garanti Servis, Samsung Alibeyköy (Eyüp) servisi. 30 gün oldu hala bir geri dönüş yok. Servis takip No: 4168640384. Kabul edilemez.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sergun O.
  05 Ağustos
  13:59

  Samsung servis 3 Temmuz'dan beridir garanti dahilindeki klimamı tamir edemedi, defalarca Samsung Eyüp Garanti Servisi ve Samsung Müşteri Hizmetlerini aradım adamlar hiçbir şey söylemiyorlar. Samsung arazi oldu. Ne tamir ettiler ne de yenisini verdiler. Az bir süre sonra dolandırıcılıktan savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Sıcak havaya hassas engelli bir oğlumuz var, bu sıcaklarda Samsung firması yüzünden mağdur olduk. Samsung klima aldığıma bin pişmanım. Servis takip no. 4168640384.

 • 31 Temmuz
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr