Samsung 2 Yıl İçinde 3 Defa Ekran Yandı!

Akif D. |

Samsung 32f5070 marka televizyonu Mart 2014'te aldım. 2 yıllık garanti süresi içinde 2 defa ekran aniden göstermemeye başladı ve ikisinde de servis ekranın yandığını ve değişmesi gerektiğini söyledi. Servisin gelip gitme ücretleri dışında ekran değişimi için herhangi bir ücret ödemedik. Şimdi ise aynı sorun tekrar oldu, ekran yine gitti. Bu sefer garantisi bittiği için ücretsiz değişim olmayacak. Bundan önce servise gittiğinde televizyon tamamen değişmiş olsaydı garanti yeniden başlayacaktı. Servisin her seferinde söylediği bu serinin bu sorunu sürekli yaptığı ve değiştirmekten başka çarenin olmadığıydı. Televizyon her servise gidişinde 10-15 gün geçtiğini ve bu sürede televizyondan mahrum kaldığımızı da düşününce...

Etiketler :

Garanti Süre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akif D.
  26 Ağustos
  21:57

  Ne arayan var ne soran!
  Firmayı şikayetlerle ilgileniyormuş gibi göstermek için her şikayete verdiğiniz otomatik bir cevap sadece.
  Çağrı merkezini aramadığımızı mı sanıyorsunuz?
  Benim bundan sonra yapabileceğim tanıdığım herkese Samsung televizyon almamasını tavsiye etmek olacak.

 • 26 Ağustos
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr