Samsung 2 Yıl Garanti!

Ender D. |

Bulaşık makinemin içinde su kalıyordu ve Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Aldığım cevap garanti 2 yıl. Koskoca Samsung, tuvalet kağıdına bile 2 yıl garanti verilen dünyada, bulaşık makinesine 2 yıl garanti veriyor. Demek ki bu kadar güveniyor ürününün kalitesine. Çamaşır makinesi ve buzdolabım da Samsung, şimdiden korku sardı 2 yıl veren bir firma ürünü kullanıyorum.

Etiketler :

Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  17:14

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ender D.
  11 Şubat
  17:12

  Bu şikayeti okuyanlara tavsiyem Samsung beyaz eşya almamaları. Ürünlerine 2 yıl garanti verecek kadar güveniyorlar, lütfen dikkat edin ve bu hataya düşmeyin.

 • 10 Şubat
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr