Samsung 2 Kere Servise Gitti Sorun Devam Ediyor!

Hakan T. |

Yeni almış olduğum telefonum 2 sefer servise gitmesine rağmen sorun çözülmedi...Şimdi bu Samsung wonder akıllı telefonumu 5 yaşındaki oğluma verdim, onunla oynaması için.Oğlum şimdi o telefonla oyun parkı yapımında kullanıyor.

Bu telefona ödemiş olduğum 800 tl ücret havaya gitti.Benim sorunumu çözmeyen müşteri hizmetlerinizi ve Samsung servislerinizi esefle kınıyorum.Artık aldığım hiç bir üründe Samsung markasını tercih etmeyeceğim. Samsung mu aman benden uzak dursun.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan T.
  12 Haziran
  13:27

  Son bir yıldır hakkımı aramaya çalışıyorum, ama nafile...

  Yeni almış olduğum samsung cep telefonu ayıplı çıktı....

  Karşıdaki kişi sesimi anlamıyor sesim onlara boğuk gidiyordu...

  Telefonumu 2 sefer servise gönderdim, yapıldı dediler aynı sorun devam ediyor...

  Bir araştırma yaptım Samsung Galaksi Wonder telefonların yüzde 80 ninde bu sorun varmış....

  Müşteri hizmetleri ile görüşmemde başka servise bir kaç sefer daha göndermem gerektiğini yoksa değişim veya geri ödeme yapılamayacağını belirttiler...
  Bunu adı resmen tüketiciyi kandırmaktır.Ayıplı ürününe sahip çıkmayan Samsung firmasını kınıyor,ve kul hakkımı helal etmiyor....

 • 06 Haziran
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi