Samsung 2 Kere Servise Giden Cihazımın Değişimini Yapmıyor.

Tolga E. |

3 ay önce almış olduğumuz bulaşık makinesi 2. kez servis görüyor. Bu servisinde de 1 hafta süre ile cihaz serviste kalacakmış. Yeni bir ürün ayda bir servis görür mü? Kaliteye bakar mısınız? Zengin iseniz alın, paranız çok ise alın. Olmadı kaldırın atın. Birçok çağrı merkezi ile görüşmeme ve Sikayetvar üzerinden şikayette bulunmama karşın, halen çözüm bulunmamakta.

Sikayetvar.com adresinde ki şikayetimde de firma yanıtlamış gibi görünüyor, gerçek değil. Arayan yanıtlayan yok. Sözde Sikayetvar.com adresinin onlara verdiği kayıttan bana ulaşamıyorlarmış. Benim 444' den onları aramamı istiyorlarmış. Sadece süre kazanmaya çalışıyorlar. Ben ürünümün değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  15:51

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Tolga E.
  14 Nisan
  15:48

  Halen çözüm yok, bir daha asla SAMSUNG amayacağımdan eminin. Arayan da yok cözüm bulanda yok

 • Tolga E.
  14 Nisan
  11:25

  Ne arayan var, ne bilgi aktaran var. Inanması zor, ama SAMSUNG BİR DAHA ASLA ALMAM. TAVSİYE DE ETMEM

 • 11 Nisan
  17:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi