27 Haziran 2013

Samsung 2 Haftadır Tamir Edilmeyen Buzdolabı!

Buzdolabı için 2 hafta önce 444'lü hattı aradık .Gece olduğundan telefonumuzu alıp bizi arayacaklarını söylediler. Aramadılar. Gün içinde aradık. Beşiktaş Ekmen Servis'i yönlendireceklerini söylediler. 2 gün kimse aramadı. Tekrar aradık. Sonunda Cumartesi geldiler. Parça için 300 TL peşin aldılar. 1 haftadır peşlerinden koştuğum için kendilerine güvenmediğimi söylediğimde "bu iş artık bizde, merak etmeyin" dediler.

Pazartesi aradım. Ve her aramada yaklaşık 20 dk bekliyoruz. "3 gün içinde temin edilir" dediler.
Bugün aradım. Yetkiliye ulaşmak imkansız. Tartışma ertesinde "Pazartesi geliriz" dediler. Kabul etmedim, haber bekliyorum. Bir de haksızmışım gibi sert bir tavır. İstanbul'da 3 hafta buzdolabı tamir etmemek nedir?

Ezgi 157 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi26 Temmuz 2013

    Şikayetimin sürece hiçbir katkısı olmadı, müşteriyle iletişim son derece yetersiz, yine kendileri ne zaman parçayı getirtip takmak istedilerse o zaman taktılar. bir daha samsung'dan hiçbir şey almam.

  • Ezgi29 Haziran 2013

    HALA kimse beni aramadı, HALA tamir için kimse gelmedi, HALA sizden bir cevap gelmedi.

  • Samsung Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön