Samsung 2 Aylık S5 Mini Veri Belleği Arızası Verdi.

Taylan S. |

16.12.2014 tarihinde Vodafone bayiinden aldığım Samsung S5 mini akıllı telefon 16.12.2014 tarihinde yani 2 ay sonra veri bölümü arızası ile servise teslim ettim. Cihazın büyük ihtimal ile harddiskinde arıza var. Yani kusurlu ürün. Hem Bursa teknik servisi ile hem de müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede arıza tamiri değil para iadesi isteğimi belirttim. Çünkü 2 aylık telefon açılacak içi kurcalanacak ve tamirli şekilde bana geri verilecek bunu kabullenmem mümkün değil. Bu şikayetime kurumsallığına inandığım bu firmanın çözüm bulacağını tahmin ediyor ve diliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taylan S.
  22 Aralık
  16:10

  bu arada 5 gün oldu telefon hala serviste ve tık yok

 • Taylan S.
  22 Aralık
  09:38

  cep telefonum arızalı oldugundan ve yedek cep vermediğiniz için cebime ulaşılamıyor. bana 5418376610 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

 • 21 Aralık
  17:38

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz,
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Aralık
  14:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr