Samsung 102 Ekran Lcd!

Fatih B. |

Samsung 102 Ekran LCD Televizyonun Servis Ücreti! Fatih b. | 24 Nisan 2015 12:12102 ekran LCD verilen garanti 24 ay 26 ayda televizyon komple ses, görüntü, ekran, değişmesi gerekiyormuş, fiyatın üstünde para istediler, o zaman söylesinler 2 yıl çalışabilir, gereken yapılmasa tüketici vereceğim.

Samsung'tan arayan arkadaş LCD iki sordum beli olmuyor diye cevap veriyor, servisten ziyade hata Samsung'un. Başka servise yönlendiriyor şunu belirteyim her gelen serviste ücret alıyor.
Şikayet Konusu: Panel - Görüntü

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih B.
  29 Nisan
  15:05

  Ya cevap olarak standart cevap veriyorsunuz bizi tercih etiğiniz için teşekür ederiz ya arkadaşlar anlamak istemiyorsunuz mağduruz memnun değiliz 2 yıl sonra bozuldu fabrika hatasısöyluyorum şöyle söyleyeyim bana iki yılık LCD getirin diğerinigöturun yeter anlayın parayı çöpte toplamıyoruz

 • 28 Nisan
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr