17 Eylül 2013

Samsung 1000 TL Ekran Ücreti Alıyor!

Samsung S3 ve S4 cihazım var. Dün 1000 TL verip ekran taktırdım. İki telefonda piyasaya sürülürken ekran sağlamlığı hakkında o kadar çok övüldü. Hepsi boşaymış. Bu telefonlarda benim Samsung' la son alışverişim olacak. Ben firmadan bu yazıma istinaden hiçbir açıklama beklemiyorum. Sadece yazım ulaşabildiği kadar ulaşsın. Her yere kötü reklamınızı yapacağım. 4000 TL iki telefona verdim. İki ekrana 1000 TL verdim.

Erkan 74 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön