26 Ağustos 2014

Samsung 10 Aydır Makinemi Yapamadı.

Afyon Samsung yetkili bayii uysal elektroniğe 10 ay önce verdiğimiz fotoğraf makinesinin tamirinin yapılmaması ve 2 defa şikayet etmem halinde halen bir sonuç alamadım. Bu 3.şikayetim artık bir sonuç almak istiyorum. Çeşitli bahanelerle (yok hatır için fotoğraf makinesini almış,yok garanti kapsamına objektif girmiyormuş) sürekli gidip gelmemize rağmen sonuç yok. Yenisini vereceğim diyor sürekli oyalıyor. Böyle büyük bir firmanın bu şekilde yetkili bayiler seçmesi çok kötü. En kısa zamanda bir sonuç almak istiyorum.

Yasemin 1.681 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön