Samsung 1 Sene İçerisinde 3 Kere Bozuldu!

Eren Ç. |

İzmir Balçova Media Markt'tan Note 3 cep telefonu aldım ve 1 sene içerisinde 3 kere bozuldu hala devam ediyor. Isınıyor, kasıyor, donuyor, 1 saate şarj bitiyor, ekran bozuluyor yani o kadar çalışıp da o kadar para verip de telefonun bozulması adama koyuyor. Tüketici mahkemesine verdim ben telefonun değişmesini istiyorum.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  16:58

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Eren Ç.
  27 Ocak
  19:13

  Merhaba ben bu kadar para veripte 1 sene içerisinde bozulan telefon kullanmak istemiyorum bu telefonun iade edilip yenisini istiyorum

 • 27 Ocak
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr