Samsung 1 Haftalık S4 Mini Isınıp Kapanıyor.

Yasemin A. |

Samsung S4 minisatın aldım. Telefonu Bimeks'in elemanına kurdurdum.Eve gittiğimde telefon kamera kısmında aşırı ısınma yapıyor kapanıyor ekranda sadece Samsung yazısı çıkıyordu.1 hafta boyunca bu şekilde ısındı kapandı telefonu kullanamadım. Ard arda kapanıyor Samsung çıkıyor cihaz soğumadan ana ekran gelmiyor.5. ve 6. gününden itibaren kapatıp Samsung yazısı çıktığında mavi sarı kırmızılı kare kare renkli pikseller çıkınca 04.08.2014'te Bursa Samsung'a ücret iadesi talebiyle cihazı teslim ettim(telefonum 7 günlüktü).Bugün Samsung merkezi aradığımda arıza bulunamadığını ama tamir edildiğini öğrendim. Arıza olmayan cihaz neden tamir edilir.?Şikayetçiyim, mağdurum,ücret iademi istiyorum.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Isınma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin A.
  30 Eylül
  11:30

  Samsung'un musteri memnuniyeti anlayisi..1 ay servis ve call centerlariyla mucadele ettikten sonra ısınan telefonlarini elim yanmadan tutayim diye tutamaç yollamislar..Ne kadar düşünceliler!!!! Bir de müşteriyle dalga geçmeseler..

  http://hizliresim.com/PEMdpO

 • Yasemin A.
  08 Eylül
  17:36

  3. servis sonrası, cihazımın ilk 30 günlük ücret iade gunu geçirildikten sonra, cihazımın anakartının arızalı olduğunu buldular. Cihazımın anakartı değişti. İlk günden beri cihazın arızalı olduğunu söylediğim, arızaya ilişkin resimler, videolar verdiğim halde, 2 kez arızasız raporu verdi samsung. Ben bunda kasıt olduğunu düşünüyorum. Bugün cihazı anakartı değişmiş olarak aldım(cihazın imei de değişti otomatik olarak). Daha cihazı test edemedim, umarım artık arıza yoktur.. Bir daha samsung almak mı tövbe olsun..

 • Yasemin A.
  01 Eylül
  11:41

  2. serviste ücret iadesi yapmamak için arıza yok yazılım atıldı diyerek geçen cuma bana cihazı geri verdi. Ne canlı destek hattı ne de servisleri düzgün çalışmıyor bu samsungun. Aşağıdaki resim bu cihazda donanım arızası olduğunu göstermez mi?
  http://i.hizliresim.com/zQzo96.jpg

 • Yasemin A.
  18 Ağustos
  18:36

  Yaşadığım sorunun çözümü için satın aldığım yer olan BİMEKS ile görüştüm. BIMEKS cihazı kendilerine getirmemi soyledi. Cihazı Samsung servise bir defa da kendileri yollayacaklarmış. Bu akşam cihazı BIMEKS e teslim edeceğim. Samsung müşteri hizmetleri müşteriyi telefonda azarlar gibi konuşurken, BIMEKS çok nazikti. İnşallah bu problemi onların kanalıyla çözeceğim.

 • Yasemin A.
  18 Ağustos
  12:31

  Son birşey daha eklemeyi unutmuşum. Beni Bursa samsung servisi arayacak denildiği halde hiç aranmadım bu hafta zarfında. Bundan sonra hiç bir samsung ürününü ne tv bilgisayar hiç bir ürününü almayı düşünmüyorum. Beni mağdur ettiniz..

 • Yasemin A.
  18 Ağustos
  12:28

  Arızası yok denilen cihazı şimdi servisten aldım. Mailimi ve whatsappı kurdum sadece. Sim kartı taktığımdan beri 4. kez kendini restart etti. Normal olmayan bir ısınma var. Şu an çalıştığım ofis ortamı 20 derece. Isınma yaşanacak bir sıcaklıkta ortamda yok.
  Samsung servisine mağdurum ücret iademi istiyorum dediğimde tüketici haklarına başvurun dedi. Yani samsung firmasının müşteri memnuniyeti ve sorun çözümü ile ilgili yaptığı tek şey bu cümle. Cihazım daha 1 aylık bile değil. Samsung ayıplı ürününü arıza yok diyerek bana geri verdi. Firmadan şikayetçiyim ve hala mağdurum..

 • Yasemin A.
  15 Ağustos
  19:00

  Bana verilen takip numarası : 415 338 23 83 dir. Lütfen bana çözüm ile dönüş yapınız. Telefonda sizi arayacaklar deniliyor her defasında call centerınızdan, sizden çözüm bekliyorum. İphone dan samsunga geçiş yaptığım için gerçekten çok üzgün, pişmanım.Telefon arızası ve servisiniz yüzünden psikolojim bozuldu. 4 yıllık eski iphone um bile bir gün ısınmadı, ekranı donmadı, hiç kendini kapatmadı. 27 Temmuzdan beri yani telefonu satın aldığım günden beri kullanamıyorum. Mağduriyetimi daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum..

 • 15 Ağustos
  16:29

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • Yasemin A.
  14 Ağustos
  19:00

  Henüz firma tarafından bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Cihazım 04.08.2014 te servise teslim edilmişti. 11 gündür serviste. Sıfır telefonu aldığımdan beri hiç kullanamadım. Konuyla ilgili ne zaman geri dönüş yapılacaktır, bilgilendirebilirseniz sevinirim.

 • 11 Ağustos
  20:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi