28 Mayıs 2014

Samsonite Hasarlı Ürün Mağduriyeti!

23/05/2014 tarihinde Buyaka Samsonite mağazasından laptop çantası aldım. Çantayı ilk kullandığım günün akşamı ön fermuarının arızalı olduğunu farkettim. 27 mayısta ürünü değiştirme amaçlı mağazaya gittim. Ancak, ürünü kullanmış olduğum için değiştirme talebim kabul edilmedi. Yaklaşık 3 haftada tamir edileceği belirtildi.


Bunun üzerine ürünü iade etmek istedim. Ancak bu kez de ürün hasarlı olduğu için iade isteğim kabul edilmedi. 3 kez mağaza müdürüyle konuşmaya çabaladım. Henüz kendisine ulaşmayı başaramadım. Kendisinin email adresini sordum. Verilen e-mail adresine mail attığımda da böyle bir mail adresi olmadığı bilgisi geldi. Artık tek isteğim ürünü iade edip paramı geri almak.

Özlem 1.199 Okunma

Cevaplar

  • Samsonite Temsilcisi05 Haziran 2014

    Merhaba; 02.06.2014 tarihinde müşterimiz konn çözümlendiğine dair ilgilendirmede bulunmuştur. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Samsonite Seyehat Ürünleri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı02 Haziran 2014

    Mağaza müdürüyle konuşmayı başardım. Kendisi mağduriyetimi anlayarak bölge müdürü ile görüşüp, bana almış olduğum ürünün yenisinden gönderilmesini sağladı. Yeni çantamı kullanmaya başladım, şimdilik bir sorun yaşamadım. Oldukça tatsız başlayan müşteri deneyimimi, sürece dahil olup tatlıya bağlayan Buyaka Samsonite mağaza müdürüne çok teşekkür ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön