20 Haziran 2013

Samsonite Garanti Kapsamında Değilmiş!

Samsoniteden yaklaşık 6-7 ay önce kırılmaz garantisiyle aldığım bavul bir seyahatim sonrasında kırıldı. Ankara Ankamall mağazasına gittim durumu söyledim. Bu durumun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Halbuki bana o bavulu kırılmaz diyerek satmışlardı.


Bayide çalışan personel bana başka bir uçak seyahati sonrasında havaalanı personelinden sanki yeni kırılmış gibi imzalı bir kağıt alırsam bana yardımcı olabileceğini söyledi. Bu nasıl bir çelişki anlamadım. Eğer bir yetkili yardımcı olabilirse sevinirim. Çünkü bu durumda bir daha herhangi bir ürün almayacağım.

Perçem 553 Okunma

Cevaplar

  • Samsonite Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Garanti, ürünün değeri ile sınırlı olup, ürünün hatalı kullanımından veya dikkatsizlikten, kazalardan, ürünün aşırı sıcaklara , solventlere, asitlere ve suya maruz bırakılmasından, ürünün normal olarak eskimesinden veya ürüne nakliyeci şirket tarafından zarar verilmesinden kaynaklanacak zararları kapsamamaktadır. Yapılan inceleme sonunda,üründe kullanım koşullarına bağlı olarak kırılmanın meydana geldiğ. tesğit edilmiş olup, bu durumun yukarıda belirtildiği gibi garanti kapsamının dışında değerlendirilebileceği tespit edilmiştir. Bu şartlarda çantanın tadilatı ve iadesi mümkün değildir. Bu gibi durumlarda havayolu şirketi tarafından ''hasar tespit '' tutanağı düzenlemeniz gerektiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla Samsonite Seyahat Ürünleri A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön