14 Ekim 2016

Samsonite Eski Ürüne Sahip Çıkmama.

Yaklaşık 7 yıl önce aldığım kabin tipi valizimin tekerleri bozuldu. Bunun dışında valizimde en küçük bir problem dahi bulunmamaktadır. Garanti süresinin geçtiğini elbette biliyorum. Tamiri için valizimi Samsonite'a gönderdim. Ancak firmadan gelen cevap; ürün eski olduğu için depolarımızda valizinizin tekerleri yok tamire dair yardımcı olamıyoruz oldu.
Müşteri hizmetlerini aradım ve kendilerine; valizimi kullanabilmek için bana herhangi bir öneriniz var mı dediğimde maalesef bir önerimiz yoktur minvalde bir cevap verdiler. Ne yapmamı bekliyorsunuz tekerleri dışında her şeyi sağlam olan çantamı çöpe mi atayım? Ne yapacağınıza biz karışamayız dediler. Sektörünün önemli markalarından birinin ürettiği mala sahip çıkmamasını kesinlikle kabul etmiyorum. İki tekeri bulup benden parasını da talep ederek valizimi tekrar kullanılabilir hale getirebilirdi.

Memet 1.510 Okunma

Cevaplar

  • Samsonite Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Merhaba; İlgili ürünün yedek parçası stoklarımızda bulunmamaktadır. Garanti kapsamında bulunmaması sebebi ile olumlu yönde destek veremediğimizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön