15 Nisan 2013

Samsonite 10 Yıl Garantinin Uygulanmadığı Bavul Satışı!

2007 capitol desa Mağazası'ndan satın almış olduğum büyük boy valizim 2012 senesinde kırıldı. 10 senelik garanti ile satmışlardı. Tamir için götürdüğümde valiz için kırılmanın havaalanında olması nedeni ile havaalanından tutanak olmadığı için değişim yapamayacaklarını söylediler .

Tutanak almamış olabilirim ; peki satış yaparken diyor musunuz ? Ya da yazılı bir şey var mı? Yok ! O zaman satış yaparken 10 yıl garantilidir denmemeli! Valiz öylece duruyor. Ürününün arkasında olmadığı için, Yeni valiz ihtiyacımı da başka markalardan karşılamayı düşünüyorum.

Esra 385 Okunma

Cevaplar

  • Esra20 Nisan 2015

    Sayin Samsonite müşteri Yetkilisi, urunun göde kısmının kırılması durumunda olan bir garantisi var demişlerdi ve kırılan bu kısım için bana yardımcı olmadılar. Ayrıca 2013 yılında yazdığım şikayet için 2015 yılında cevap vermeniz de müşteriye verdiğiniz önemi gösteriyor! Tsk ederim.

  • Samsonite Temsilcisi13 Nisan 2015

    Sayın İlgili, İlgili ürün hakkında bilgi paylaşılmak üzere aranmıs olup tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır.Samsonite yönetim birimi tarafından inceleme süreçlerimız alınmıs olup, seyahat esnasında hasar gören ürünlerde tutanak ibrazı yapmanız gerekmektedir.Samsonite ürünlerınde garanti değişebilir yedek parçalardır.Kırılmalara,çizilme ,yırtılma ve lekelenmelere karşı garanti sürecimiz bulunmamaktadır.Bilginize sunarız. Saygılarımızla Müşteri İlişkiler Yönetimi

  • Esra26 Temmuz 2013

    Artik Samsonite tuketicisi degilim . Tumi marka kullanmaya basladim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön