22 Ocak 2014

Samgaz Hiç Gerek Yokken 74 Yaşında Annemi Ayağına Getirdi!

Sayın Yetkili;
22.01.2014 tarihinde Samgaz Liman caddesindeki adresine gittim. Elimde açma-kapama pusulası, Annemin adına kontrat, nüfuz kağıdı kopyası, Dask kopyası, Tapu kopyası ve ıslak imzalı Vekil tayin dilekçesi bulunmaktaydı.

Annem 74 yaşında olduğu için ben ilgilendim. Benden noter tasdikli vekalet olmadığı için abone yapamayız dediler. Annemi uzaktaki evden aldım geldim. Hemen noter tasdikli olmayan bütün evraklarla işlemleri yaptılar ve tamamladılar.

Şimdi soruyorum; Niçin 74 yaşındaki Annemi (emekli öğretmen) ayaklarına çağırdılar! Bu işlem rutin işlem mi? Üstelik bana da vekalet olmadığı halde, siz de yerine imzalayabilirsiniz dediler!
Açıklama istiyorum.

Ahmet 553 Okunma

Cevaplar

  • Samgaz Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sn.Abonemiz, Şirketimizde yasal şartlar çerçevesinde müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Abonelik için belirtilen şart ve hususlar gerek internet sayfamız www.samgaz.com.tr adresinde gerekse 444 1 187 numaralı müşteri destek hattımız üzerinden gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bildirmiş olduğunuz işlemler ile alakalı sorun görüş ve önerilerinizi [email protected] veya 444 1 187 numaralı müşteri destek hattımıza iletebilirsiniz. Sağlıklı, mutlu, konforlu ve sıcacık günler dileriz.

  • Ahmet 24 Ocak 2014

    Abone bağlantımız yapıldı teşekkür ederiz. Ancak hala diğer hususlarda cevabınızı alamadım. Bu sayfaya bir göz atalım. http://www.samgaz.com.tr/kurumsal_calisma_ilkelerimiz.asp bundan sonra artık cevap vermeyeceğim. Ancak SAMGAZ adına çok üzüldüm, belirtmek istiyorum. Emekli Öğretmen ve yaşlılarımıza daha hassas olalım. Çalışma ilkelerini gözden geçirelim.

  • Samgaz Temsilcisi23 Ocak 2014

    Şirketimiz genelinde iş ve işlemler kanun ve yönetmelikler çerçevesinde yürütülmekte olup; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Doğal Gaz Piyasası Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği’nin, 36.maddesinde "Dağıtım şirketine yapılacak bağlantı talepleri; bağımsız bölüm maliki, binanın veya tesisin sahibi ya da bunların yetkili temsilcilerince yapılır" hükmü ile 38.maddesi kapsamında "Doğal gazı fiilen kullanacak olan gerçek veya tüzel kişi veya bunların yetkili temsilcileriyle abonelik sözleşmesi yapılır" izahına binaen; bağlantı anlaşması ve abonelik sözleşmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön