10 Mayıs 2013
#1790880

Samanyolu TV Gönderilen Ayakkabı Söylenen Ayakkabı İle Uyuşmuyor!

Bundan yaklaşık 25 gün önce Samanyolu tv de ayakkabı reklamı gördüm ve sipariş verdim. Ayakkabı reklamdakinin aynısı ama söylenenler hiçbiri ayakkabıyla uyuşmuyor yani tamamen kötü bir ürün. Ptt kargodan aldığım içinde ürünü inceleyip alma şansımız yok ve asıl meseleye gelelim.


Ürünü aldım ücretini ödedim ve bana hergün ilgili firmadan mesajlar geliyor. Ürünü gidip ptt kargodan teslim almam aksi takdirde yasal işlem yapılacaktır. Diye bir mesaj ve ilgili firmanın hiç bir iletişim telefonuda yok mesajın altında irt no : 0216 606 04** diye bir telefon no var günlerdir arıyorum ama bir türlü nedense geri dönüp arayamadılar. Ayakkabı markası zaten ayakkabının üzerinde yazmadığı için Crazy gibi birşey.

Aptulah Aptulah 294 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aptulah31 Mayıs 2013

    hocam benim durumum beli onun için her gün izlediğimiz kanaldan ayakabı almak istedik hem uygun hemde sunucunun gösterdikleri ayakabıya ve söylenenlere güvenerek istedim ki samanyolunun bunu yapması beni şaşırttı bana yapılan bu haksızlığın karşılanması gerekiyor bazılarına bir milyar gitse azdr baenim için 10 tl gitse fazladır zararımın karşılanmasını istiyorum cemaattede bunu dile getirecem tlf açıyoruz ulaşamıyoruz yani bu doğuda olduğumuz içinmi böyle bir şey yapıldı vallahi şu an ayağımda yırtık bir ayakabıyla dolaşıyorum vijdan sahiplerine hoca efendimizin dediği gibi mümin müminnin kardeşidir kardeş kardeşe hakaret edemez daha fazla kardeşlerimizide üzmeyelim s.a.

Ziyaretçi Yorumları