19 Kasım 2014

Samanyolu TV HD Yayınını İzleyemiyorum.

İnsanların rahat etmesi için geliştirilen teknolojik ürünler yine insanlar tarafından rahatsız edici hale gelebiliyor. Tüplü televizyonum bozulunca bende LCD televizyon aldım. HD Kalitesinde yayın izlemek için. Fakat yukarıda yazmış olduğum ulusal kanallarımızın HD yayınlarının paralı platformlarda olduğunu öğrendim. Bu çok sinir bozucu bir durum. Yüksek izlenme oranları olan bu kanalların HD yayınlarının şifresiz olması gerektiğini düşünüyorum. İnternet ortamında yaptığım araştırmada bu konuda çok sayıda şikayet olduğunu da gördüm. Bu büyük kanalların bir kez daha durumlarını gözden geçirip HD yayınlarını açık hale getirmeleri gerektiği kanaatindeyim.

Onur 865 Okunma

Cevaplar

  • Onur 06 Ocak 2015

    Samanyolu beni adam yerine koyup cevap vermedi bide beğeni anketi yollamışlar. Bu kadar sorumsuzluk olamaz. Ama pes etmek yok

  • Onur 24 Kasım 2014

    ne arayan var,ne de soran,kimsenin umurunda değil anlaşılan.SAMANYOLU Tv ye göstermiş olduğu ilgisizlikten dolayı teşekkür ederim.

  • Onur 24 Kasım 2014

    ne arayan var,ne de soran,kimsenin umurunda değil anlaşılan.Star Tv ye göstermiş olduğu ilgisizlikten dolayı teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön