Samanyolu TV HD Yayınını İzleyemiyorum.

Onur K. |

İnsanların rahat etmesi için geliştirilen teknolojik ürünler yine insanlar tarafından rahatsız edici hale gelebiliyor. Tüplü televizyonum bozulunca bende LCD televizyon aldım. HD Kalitesinde yayın izlemek için. Fakat yukarıda yazmış olduğum ulusal kanallarımızın HD yayınlarının paralı platformlarda olduğunu öğrendim. Bu çok sinir bozucu bir durum. Yüksek izlenme oranları olan bu kanalların HD yayınlarının şifresiz olması gerektiğini düşünüyorum. İnternet ortamında yaptığım araştırmada bu konuda çok sayıda şikayet olduğunu da gördüm. Bu büyük kanalların bir kez daha durumlarını gözden geçirip HD yayınlarını açık hale getirmeleri gerektiği kanaatindeyim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  06 Ocak
  18:00

  Samanyolu beni adam yerine koyup cevap vermedi bide beğeni anketi yollamışlar. Bu kadar sorumsuzluk olamaz. Ama pes etmek yok

 • Onur K.
  24 Kasım
  12:57

  ne arayan var,ne de soran,kimsenin umurunda değil anlaşılan.SAMANYOLU Tv ye göstermiş olduğu ilgisizlikten dolayı teşekkür ederim.

 • Onur K.
  24 Kasım
  12:53

  ne arayan var,ne de soran,kimsenin umurunda değil anlaşılan.Star Tv ye göstermiş olduğu ilgisizlikten dolayı teşekkür ederim.