Saltanatmt2.com.tr ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Saltanatmt2.com.tr kapatma Derdindeler

2.188
Nihat
Nihat 13 Mart 2022 16:05

Saltanatmt2 bünyesinde olan hanedanmt2 orayı açtılar. Her türlü garantiyi verdiler oyuncular onlarca para harcadı şimdi sw yi kapatma derdindeler. Yazıklar olsun bunlara.

Gelişme
Gelişme

16 Mart 2022 14:47

Saltanatmt2 hanedenmt2 açtı tüm garantisi saltanatmt2 güvencesi dedi ama herkesi yarı yolda bıraktılar bu saltanatmt2 yönetimine tamamen yanıltıcılık yapıyorlar sonrada hiçbir şeyle ilgilenmiyorlar hanedanmt2 bilinçli çökerttiler oyucuların itemlerinin envanterinden silinmesini sağladılar  

Benzer Şikayetler

profile
27
3 hafta önce

Saltanatmt2.com.tr Küfür Hakaret Küçük Düşürme

Şikayetçiyim hiçbir şey yapmamışken sırf zırha 8 k su istiyorum diye linç ve küfür yiyorum istersem 10 k su yazarım kime ne bundan cidden oyunda IQ seviyesi düşük çok oyuncu var ne rahat oyun oynayabiliyoruz ne de zevk alıyoruz eskisi kadar bir çare bulun artık.

Saltanatmt2.com.tr Küfür Hakaret Küçük Düşürme
profile
1.484
13 Eylül 2022

Saltanatmt2.com.tr Saltanatı Yenileyelim Derken Batırmak

En son gelen güncellemeyle beraber alınan sulardan dolayı hiç suyum kalmamıştır ayrıca stokçuların sularını sildiniz eyvallah ama neden emek verenlerin kide arada kaynadı tamam piyasa yüksekti ama millet eksiğini nasıl tamamlayacak şu anda geri ve su kasacak meçhul. En kısa sürede bununla ilgili de ...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
415
13 Eylül 2022

Saltanatmt2.com.tr Kalitesiz Yönetim!

Saltanatmt2 adlı oyun, oyuncuların sularını hesaplarından sildi ve itemlerini girdiğimizde pazarlarda item çekerken vergi sistemi getirdi 2 milyon suyum 50 bin suya düşmüş bir daha bu oyuna girmem kalitesiz ilgisiz yönetim anlayışı var.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Onur
Onur
 

Aç kapa kazan kaç sistem basit