Saltanatmt2.com.tr ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Okan sonuçtan memnun

Saltanatmt2.com.tr İtemlerim Çalındı Uzaktan Erişim

3.856
Okan
Okan 12 Ağustos 2021 19:06
Çözüldü
Saltanatmt2.com.tr İtemlerim Çalındı Uzaktan Erişim

İtemlerim çalındı Windows ® güvenlik duvarı aç dedi bende açtım sonra ts eski sürüm kurdum oda bana dosya attı kurdum çocuğun adı Kerem saltanat Mt2 şu kişi ban istiyorum 06LI7 şikayetçiyim moralim bozuk sinirden loncadan çıktım onu banlayın şikayetçiyim.

Benzer Şikayetler

profile
27
1 hafta önce

Saltanatmt2.com.tr Küfür Hakaret Küçük Düşürme

Şikayetçiyim hiçbir şey yapmamışken sırf zırha 8 k su istiyorum diye linç ve küfür yiyorum istersem 10 k su yazarım kime ne bundan cidden oyunda IQ seviyesi düşük çok oyuncu var ne rahat oyun oynayabiliyoruz ne de zevk alıyoruz eskisi kadar bir çare bulun artık.

Saltanatmt2.com.tr Küfür Hakaret Küçük Düşürme
profile
1.484
13 Eylül 2022

Saltanatmt2.com.tr Saltanatı Yenileyelim Derken Batırmak

En son gelen güncellemeyle beraber alınan sulardan dolayı hiç suyum kalmamıştır ayrıca stokçuların sularını sildiniz eyvallah ama neden emek verenlerin kide arada kaynadı tamam piyasa yüksekti ama millet eksiğini nasıl tamamlayacak şu anda geri ve su kasacak meçhul. En kısa sürede bununla ilgili de ...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
415
13 Eylül 2022

Saltanatmt2.com.tr Kalitesiz Yönetim!

Saltanatmt2 adlı oyun, oyuncuların sularını hesaplarından sildi ve itemlerini girdiğimizde pazarlarda item çekerken vergi sistemi getirdi 2 milyon suyum 50 bin suya düşmüş bir daha bu oyuna girmem kalitesiz ilgisiz yönetim anlayışı var.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Onur
Onur
 

Sana dosya yedirmiş bunu yiyecek kadar mal olman senin hatan kusura bakma dostum, itemlerin geri verilmeyecek soğuk su iç üstüne