Saltanatmt2.com.tr ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Saltanatmt2.com.tr Epin Sultan Su Alımı

4.387
Fatalstoke
Fatalstoke 24 Mart 2021 19:58

Saltanat MT2 için epin sultandan su aldım. 23 martta 250 liralık su aldım ve 1 ila 15 dakika içerisinde malzemenizi Mavi ® bayrak 1. Köyden alabilirsiniz dediler gittim bekledim fakat herhangi bir şekilde dönüş olmadı .bugün canlı desteğe ulaştım ve olayı anlattım ellerinde yeterli su olmadığını söylediler o zaman neden stokta var ürüne gidebilirsiniz diye bir yazı vardı sitelerinde.

Benzer Şikayetler

profile
27
1 hafta önce

Saltanatmt2.com.tr Küfür Hakaret Küçük Düşürme

Şikayetçiyim hiçbir şey yapmamışken sırf zırha 8 k su istiyorum diye linç ve küfür yiyorum istersem 10 k su yazarım kime ne bundan cidden oyunda IQ seviyesi düşük çok oyuncu var ne rahat oyun oynayabiliyoruz ne de zevk alıyoruz eskisi kadar bir çare bulun artık.

Saltanatmt2.com.tr Küfür Hakaret Küçük Düşürme
profile
1.484
13 Eylül 2022

Saltanatmt2.com.tr Saltanatı Yenileyelim Derken Batırmak

En son gelen güncellemeyle beraber alınan sulardan dolayı hiç suyum kalmamıştır ayrıca stokçuların sularını sildiniz eyvallah ama neden emek verenlerin kide arada kaynadı tamam piyasa yüksekti ama millet eksiğini nasıl tamamlayacak şu anda geri ve su kasacak meçhul. En kısa sürede bununla ilgili de ...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
415
13 Eylül 2022

Saltanatmt2.com.tr Kalitesiz Yönetim!

Saltanatmt2 adlı oyun, oyuncuların sularını hesaplarından sildi ve itemlerini girdiğimizde pazarlarda item çekerken vergi sistemi getirdi 2 milyon suyum 50 bin suya düşmüş bir daha bu oyuna girmem kalitesiz ilgisiz yönetim anlayışı var.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Onur
Onur
 

Ne oldu alabildiniz suyunu?