10 Eylül 2013

Saloni Mobilya Sorunlara Karşı İlgisizlik!

Saloni Mobilya'dan yatak odası takımı aldım. Sıkıntılar ilk montajdan başladı. Mobilyaları İnegöl'den Gebze'ye düğüne gelmek üzere yola çıkan bir amcanın kamyonuna yüklemişler. Adamcağızın eline de bizim adresi verip yollamışlar.

Sağolsun amca evi bulup mobilyaları bıraktı gitti. Montaj için gece 01. 30'da geldiler. Tabiki dolap kapıları yanlış takılmış. Daha bir kaç ay olmadan kapaklar raydan çıktı. Servis çağırdık düzelttiler.

Bir sene sonrada tekrar aynı sorunu yaşadık. Buna ek olarak rayla dolap arasındaki tekerlekli parça kapaktan ayrılıyor yani kapağı taşımıyor. Fakat bu sefer son derece ilgisizler. Geleceğiz dedikleri gün gelmiyorlar. Servise haber vermiyorlar. 3 haftadır sorun çözülmüyor.

Selin 1.059 Okunma

Cevaplar

  • Selin13 Eylül 2013

    Servis kullanılan malzemenin dolap kapağı olarak çok ağır olduğunu ve tasarım hatası olduğunu kabul ediyor. Ozaman üretmesinler showroom'a da koymasınlar bu benim suçum değil. Problemin çözülmesini istiyorum.

  • Saloni Mobilya Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın tüketicimiz, Belirtmiş olduğu konu tarafımızdan incelenmeye alınmış olup, gerekli bilgilendirme en kısa sürede sağlanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön