07 Şubat 2014 #2281884

Sait Efendi'de Çok Kötü Bir Akşam Yemeği Tecrübesi!

Dün akşam öğrenciliğimde bile görmediğim kötü bir akşam yemeği deneyimim oldu. Bir de misafirlerim ve 5 yaşında oğlum ile. Sait Efendi ViaPort'a 6 kişilik bir akşam yemeği için gittik. Çocuğun yemeği 1 saatte gelebildi, çocuğumu aç bıraktılar. Salataya basmışlar acıyı. Bir patates kızartması yapmışlar, ben tiksindim oğluma nasıl yedireyim?


Hem çok kötü hazırlanmış yemekler hem de 1 saatten fazla beklemeden sonra hiç kimse yemeğini yiyemedi. Bir de kendilerini masum göstermeye çalışıyorlar. Üstüne bir o kadar pahalı. Verdiğim para, yemekleri bizim boğazımızdan geçmedi.


Ben, böyle kötü bir yer gördüğümü hatırlamıyorum.

Hasan 630 Okunma

Cevaplar

  • Sait Efendi Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyiminizi bizlerle paylaşıp sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizlere önlem alma şansı tanıdığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Size en kısa sürede mesaj içeriğiniz hakkında yazılı veya sözlü olarak bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sait Efendi Restaurant Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön