23 Nisan 2013 #1756537

Sait Efendi Aşırı Tuzlu Yemeği Yiyemediğimiz Gibi Parasını da Ödedik!

15/04/2013 tarihinde Profilo AVM içerisinde Sait Efendi'ye annem, kardeşim, eşim ve ben 4 kişi öğle yemeği yemek için gittik. Daha önce Cevahir AVM içerisinde aynı isimli restaurantta hizmet ve lezzetten memnun kaldığımız için Profilo AVM içerisindeki Sait Efendiyi tercih ettik ancak gelen 3 iskenderin sosu inanılmaz tuzluydu, bu durumu oradaki görevlilere söylediğimizde evet doğrudur dediler ama biz bunları yiyemiyoruz daha öncede yedik tuzunu fazla koymuşsunuz dediğimizde dalga geçer gibi başka birşey verelim dediler.


Tavırdan rahatsız olduğumuz için kalktık. Aç olarak girdiğimiz restauranttan yine aç ve sinirli olarak çıktık. Yiyemediğimiz İskenderin 88, 50 tl bedelini ödedik. Hiç yakışmadı.

Emine 384 Okunma

Cevaplar

  • Sait Efendi Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili deneyiminizi bizlerle paylaşıp sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizlere önlem alma şansı tanıdığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Size en kısa sürede mesaj içeriğiniz hakkında yazılı veya sözlü olarak bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Sait Efendi Restaurant

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön