23 Nisan 2013 #1758147

Şahin Sucukları Kampanya Sorunu!

Kampanya açıklamasında belirtildiği gibi, şifre, ad soyad adres bilgilerini kelime aralarına birer boşluk bırakarak 4544 e mesaj attım, hatalı mesaj gönderdiniz yanıtı geldi. şifre ve ismimin arasına virgül koyup tekrar gönderdim, yine aynı mesaj.


Hem pahalı sucuk aldım, hem 2 adet mesaj parası ödedim, hemde hayal kırıklığı yaşadım, kampanyaya da katılmamış oldum. Ayrıca sucuktan çıkan şifre plastik bir kupon içinde ve o kupon tek parça gibi görünüyor, bıçakla uğraşarak zor açtım. Herkes açamaz.

Taner 501 Okunma

Cevaplar

  • Taner30 Mayıs 2013

    Şirketten arayarak sorunun gönderdiğim sms içindeki olmaması gereken karakterlerden kaynaklanmış olabileceğini söylediler. Türkçe karakterler veya g harfi 9 rakamı ile karışacağından sorun yaratabilirmiş. Öncelikle aranmış olmam sorunun ciddiye alınmış olması iyi. Firmanın ciddi olduğunu gösterir. Ancak internet sitelerindeki kampanya açıklamasında sms gönderirken kullanılmaması gereken karakterleri telefon firmaları ile konuşup açıklamaları gerekirdi. Ayrıca sorunumu çözmek için 1 ay önce attığım şifreyi istediler. halbuki kendileri bana bir şifre vererek adresimi alıp kayıt etmeleri gerekirdi. Normal insan 1 ay bu tür bir şifreyi saklamaz. İlk gün kaybolur o şifre. Yinede firmanın ilgisi sorunumu çözmedi ama beni rahatlattı. Bir dahaki kampanyalarında dikkat ederler umarım ancak ben dersimi aldım katılmam. Firma iyi niyetli ancak bana faydası olmayacak olarak zihnime yerleşti.

  • Şahin Sucukları Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli Tüketicimiz, Öncelikle ürünlerimiz ve kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şifre kuponu renklerine göre nasıl katılım sağlayacağınız konusunda yardımcı olmak isterim. Mavi (2 çekiliş hakkı) ve Turuncu (4 çekiliş hakkı) Kupon için SMS yükleyerek kampanyaya katılmak için Şifre Boşluk SMS Boşluk Ad Soyad ve Adres bilgilerinizi Boşluk bırakarak 4544’e gönderiniz. MB yükleyerek kampanyaya katılmak için Şifre Boşluk MB Boşluk Ad Soyad ve Adres bilgilerinizi Boşluk bırakarak 4544’e gönderiniz. Yeşil(1 çekiliş hakkı) Kupon için Şifre Boşluk Ad Soyad ve Adres bilgilerinizi Boşluk bırakarak 4544’e gönderiniz. Şifrenizde tanımlayamadığınız harf yahut rakam var ise şifrenizin bir fotoğrafını bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz. www.sahinsucuklari.com.tr [email protected] Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön