11 Mayıs 2013 #1792482

Şahin Sucukları Aldığım Ürünlerde Şifre Yok!

Televizyonda çıkan Şahin sucuk reklamlarında her ürün için bir şifre verildiği ve bu şifreyle çekilişe katılma hakkı verildiği belirtiliyor.Bu reklam kampanyası çıktıktan sonra aldığım hiçbir ürünün üstünde bu şifreye rastlayamadım.Mağaza görevlilerine de durumu sormayı bir şekilde unutuyordum ta ki bu sabaha kadar.Onur marketlerinde bu soruyu sorduğumda markete gelen her koli için bir şifre geldiğini kimse koliyle ürün almadığı için bu şifreyi vermediklerini öğrendim.Bu doğru mudur.

Ulaş 398 Okunma

Cevaplar

  • Ulaş05 Temmuz 2013

    valla daha bir tane şifre dahi alamadım satıcılardan.birileri yalan söylüyor orası aşikar.ya siz ya satıcılar

  • Ulaş16 Mayıs 2013

    maalesef istememe rağmen şifrelerin her koli için bir tane verildiği tek ürün için şifrelerin müşteriye verilemeyeceği belirtildi.telefonla bende size ulaşmaya çalıştım ancak bende size ulaşamadım.

  • Şahin Sucukları Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Tüketicimiz, Sizi cep telefonunuzdan aradık fakat cevap alamadık.Kampanyamıza bütün Şahin ürünleri ile katılabilmektesiniz.Şifreler ürün paketleri içerisindedir, açık şarküteri ürünlerinde ise reyon görevlisi tarafından kuponlar teslim edilmektedir. Kampanya ile ilgili bütün sorularınızla ilgili [email protected] adresi ve 0352 351 00 10 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön