Sahibinden.com'un İade Ürün Sorunu!

Coşkun M. |

Sahibinden.com sitesi üzerinden ürün satmıştım. Fakat ürünü alan kişi ürünü 4-5 gün boyunca kullanarak son günde keyfi olarak geri gönderdi. ürünü yıpratmasını geçeyim hadi ürünün kargo ücretini de tarafıma ödettirdi üstelik. sahibinden.com desteğine bu durumu bildirdiğimde ise; "Güvenli e-Ticaret işlemlerinde iade kargo bedelleri satıcılara aittir. Alıcının ödemesinden herhangi bir kesinti yapılamamaktadır. Alıcıya ödeme iadesi gerçekleştirilmiştir" cevabını göndererek hem kargo parasını hiç etti.

Üstelik, ben ürünü onaylamadan alıcıya para iadesini yaptı.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  14:45

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 27.12.2013 tarihinde dönüş yapılarak güvenli e-ticaret iade işlemleri ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Coşkun M.
  26 Aralık
  16:29

  para alıcının hesabına aktarıldı.
  şimdi merak ediyorum nasıl çözeceksiniz?
  cevabı basit : çözemeyeceksiniz.......
  şikayetvar.com varoldukça bu konuyu görecekler hep koskoca sahibinden.com bu kadar basit bir durumu nasıl çözemediğini okuyacaklar.Son eklemek istediğim ise basit sorunu çözemeyen çok karışık bir durumu nasıl çözecek çok ama çok merak ettim şimdi.

 • 26 Aralık
  11:54

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi