Sahibinden.com'da Olan Kişisel Hesabımı Geri Alamıyorum.

Murat S. |

Uzun yıllardır kullandığım bireysel hesabım bulunuyor. Ben emlak işi yapıyorum 2-3 tane farklı emlak ofisine işe girdim çıktım. Şuan bulunduğum emlak ofisinin mağazası kapandı ve ben o mağazadan ayrılarak bireysel hesabımı geri istiyorum. Bu konuda Sahibinden bana yardımcı olmuyor. Tamamen para üzerine kurulmuş sistem bizi mağdur ediyor. Kaç yıllık hesabımı geri alamıyorum. Bu durumda müşteri temsilcisi bana yeni bir hesap açın diyor . Bu ne biçim yardımcı olmaktır. Sürekli kullandığım yıllanmış numaram bu saçma sistem için heba mı olacak? Lütfen hesabımı hemen düzeltin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  16:30

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 22.10.2014 tarihinde dönüş yapılarak Üyelik ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Murat S.
  19 Ekim
  14:11

  Daha bekleyecek miyim ? Çözüm üretmiyor geçiştiriyorsunuz. Bana ait kişisel hesabımı kapanmış olan mağazadan çıkararak teslim etmemenizi gerektirecek bir neden nedir ve bu neden beni neden ilgilendiriyor ?

 • 18 Ekim
  09:26

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi