08 Şubat 2014

Sahibinden.com'da İlanım Yayınlanmıyor

Sahibinden.com 2007 yılı üyesiyim 7 yıllık üyeyim. 1.5 yıldır işlerimi bu siteden yürütüyorum. Aralıksız olarak 1.5 yıldır bütün dopingleri kullanarak sahibinden.com'a iyi paralar kazandırdım, kazandırmaya da devam ediyordum. Ancak 1 ay öncesinde hizmet kategorisini yenileceğini belirttiler ve yeni açılacak olan hizmet bölümüne kayıt yaptırmamızı istediler ve bizde kayıt olduk. Var olan ilanımızı yayından kaldırdılar 3-5 günde açılır zannediyordum ama 1 ay oldu hala açılmadı işlerim aksadı.

Müşterilere artık cevap veremiyoruz. Yeni ilan da açamıyoruz, açtırmıyorlar ama yeni ilan açan 100'lerce üye var. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerimizde bu yeni açılan ilanlarında kaldırılmasını belirttim.

Volkan 83 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 18 Nisan 2014

  bu şikayet neticesinde hiçbir değişiklik olmamıştır,sahibinden.com sorunları halletmemiştir bunca geçen süreden sonrada artık sorunlarının düzeltilmesinide istemiyorum..gerekde yok müşterilerini birer birer kaybediyorlar,bende dahil yüzlerce müşterisini google ye kaptırmaya ısrarla devam ediyorlar..

 • Volkan 11 Şubat 2014

  şu an için çözülen bir sorunum yok,firmadan aradılar.ancak; ben zaten hergün defalarca bu konu ile ilgili sahibinden.com u arıyorum zaten,her defasında da şikayetiniz gerekli departmana iletildi en kısa sürede çözümlenecektir deniliyor,ama çözümlenen hiç bir şey olmuyor..bugün beni arayan müşteri temsilciside gerekli departmana bildiriyorum dedi.turgay bey'e şahsı adına teşekkkür ederim ,ama belirttiğim gibi onlarca kez bu site ile görüşmelerim oldu zaten ama çözüm adına en ufak bir hamle yapılmamıştır..şimdi ne yapılacak veya yapılacakmı bekleyip görmek durumundayız..

 • Sahibinden.com Temsilcisi11 Şubat 2014

  Merhaba, Kullanıcımıza 11.02.2014 tarihinde dönüş yapılarak hatalı ilan bildirimi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Volkan 08 Şubat 2014

  ilgili departmana bildirdik,tabiki o ilanlarda kaldırılacak dediler ama aradan günler geçti,hala o ilanlar durduğu gibi hergün yüzlerce yeni ilan açıyorlar.benim gibi bir üyenin aynı kategoriden ilanı kaldırılırken ,2 defa yeni aldığım mağazam iptal edilirken,gine aynı kategoride meydanı boş bulmuşcasına usulsüzce 10 larca ilan veren üyelerinizin ilanlarına müdahale etmemeniz hiç etik değildir..bu nasıl bir çalışma şeklidir..amacınız müşterilerinizi mağdur etmek ise,bunlara hiç gerek yok açıkça belirtmeniz yeterlidir..şimdi bu yazdıklarımın altına bir sahibinden.com müşteri temsilcisi gelip otomatik mesajını yapıştıracak ve;sizlere hizmet vermekden mutluluk duyarız sorunlarınızı 24 saat [email protected] a iletmeniz yeterlidir diyecek..bunlar benim sorunumu çözmüyor..abartısız 100 defa müşteri hizmetlerini aramışımdır,gine okadarda mail göndermişimdir..sorunumun çözülmesini istiyorum..ya hizmet kategorisini açın ilanlarımızı girelim,ya da üye ayrımı yapmayın,1 kişi aynı kategoride mağaza açabiliyorsa,aynı şartlarda diğer üyelerde mağaza açabilirler..bu stabiliteyi sağlayamazsanız bu müşteri memnuniyetsizliklerinin gün be gün büyüyecektir bilginiz olsun..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön