02 Mart 2015

Sahibinden.com T.C Kimlik Fotokopisi İstiyor!

Sahibinden.com'da kişisel bir eşyamı satmak için ilan açmıştım, ancak ilan açıklamasında başka bir sitenin linkini koyduğum için ilanım yayımlanmadı ve üyeliğim askıya alındı buraya kadar her şey normal elbette kural kuraldır.

Tuhaf olan ise şu üyeliğimi tekrar aktif etmeleri için T.C. Kimlik fotokopisi ve ismime kayıtlı bir adet fatura talep ediyor. Bunun yasal dayanağı yoktur. Benim asıl merak ettiğim, bu belgelerle ne yapmayı hedefliyor? Neyi kanıtlamaya çalışıyorlar?

Sahibinden.com: Üye ilanına link koymuş. Wow! İsteyin bakalım kimlik fotokopisini, tipi nasıl? Burcu ne? Dur! Dur! Söyleme tahmin edeceğim. Ha bakalım elektrik faturası ne kadar gelmiş? Beni geçen yok daha!

Savaş 666 Okunma

Cevaplar

  • Savaş08 Mart 2015

    1 hafta oldu Sahibinden.com dan kimse benimle iletişime geçmedi. Zaten de aramasınlar bahane dinleyecek değilim ama hiçbir şey yapmamalarıda Sahibinden.com un güven vermeyen bir site olduğunu kanıtlar nitelikte. Cevapları olmadıgına göre istedikleri belgeleri çokta iyi niyetli kullandıklarını düşünmüyorum.

  • Sahibinden.com Temsilcisi02 Mart 2015

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön