11 Şubat

Sahibinden.com Taahhüt Bozma Bedeli Adı Altında Haksızlık!

Sahibinden.com sitesi kurumsal emlak üyesiyim. Fatura tarihimi sadece 1 gün geciktirmiş olmama rağmen benden 2.570 TL taahhüt bozma bedeli faturalandırılmış ve mağaza sayfam kapatılmıştır. Yasal olarak 1 ay süre öncesinden taahhüt iptali hakkında bilgi verilmesi gerekirken herhangi bir bilgi verilmemiş bir gün önce kendilerine ulaşım sağladığımda durum hakkında yardımcı olacaklarını söylemelerine rağmen, dalga geçer gibi 2.570 TL tutarı ödememi aksi halde mağaza sayfamın açılmayacağı beyan edilmiştir. Fatura borcumu 12 saat gecikmeli olarak ödemiş olmama rağmen ve son ödeme tarihinin hafta sonuna tekabül etmesine rağmen başlatılması imkansız olan yasal süreç adı altında haksızlık yapan sözüm ona kurumsal bir firma yasal olmayan ve müşteriyi mağdur eden bir tavırla ne kadar devam edilecek merak ediyorum. Konu ile ilgili BİMER ve Tüketici Mahkemesi'ne başvurumu yapıp çözüm arayacağım!

Mert 406 Okunma

Cevaplar

 • Mert'in Teşekkür Mesajı23 Şubat

  Süreç uzun sürmüş olsa da sonunda müşteri memnuniyeti adına ortak bir çözümde bulaşabildiğimiz için teşekkür ederim.

 • Mert12 Şubat

  Arama kayıtlarıma bakıyorum fakat aramanız ne yazık ki bulunmuyor. Ve ben size ulaşmak için günde 100 defa ararken siz müşterinizi birden fazla aramaya aciz bir firmasınız. Attığınız mailde yatırılacak 2.570 TL ücretin bakiye olarak geri yükleneceğini belirtiyorsunuz fakat zaten sorun bu bana geri vereceğiniz ücreti benden neden talep ediyorsunuz. Buradan da anladığımız üzere, haksız bir şekilde benden para talep edip bu tutarı bloke etmek şartı ile hizmet verebiliriz diyorsunuz. Yasal zemini olamayan bu sözüm ona kampanyanızı diretmekten vazgeçip, derhal benim aylık faturam olan 635 TL'lik faturayı kredi kartımın bakiyesinden çekerek mağazamı açın. Size ödeme yapmak istememe rağmen siz benden para almayarak, hakkınız olmayan bir bedeli istiyorsunuz. Taahhüt iptal edebilmeniz için Tüketici haklarında en az 30 gün öncesinden haber verilmesi gerekirken 5 gün önceden haber verdiniz.

 • Sahibinden.com Temsilcisi12 Şubat

  Değerli Kullanıcımız, Şikayetiniz ile ilgili kayıtlı iletişim numaralarınızdan 12.02.2018 tarihinde tarihinde sizi aradık ancak ulaşamadık. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla sahibinden.com Destek Merkezi

 • Mert12 Şubat

  Sözüm ona kurumsal olduğunu ve 1 numara olduğunu iddia eden bu firmanın vermiş olduğu otomatik cevaplar sizleri aldatmasın zaten o vermiş olduğunuz çözüm Merkezi numaralarından çözümsüzlük üretmek için yarıştığınız açık ve nettir! Sorunun gerçek çözümünü aramaktayım ama gördüğüm kadarıyla bu firmada çözüm üretebilecek kapasite yok!

 • Sahibinden.com Temsilcisi12 Şubat

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön