26 Eylül 2013

Sahibinden.com Müşteri Hizmetlerinden Hizmet Alamıyorum!

Emlak Ofisim hizmetiyle ilgili olarak düzgün ve doğru bir cevap/yönlendirme alamadığımızdan web sitemiz 15 gündür kapalı. En son ayın 21'inde tanımlamalarla ilgili ekran görüntüsünü de ekleyerek tekrar [email protected] com'a mail gönderdik. CTG-636946 detek talep no ile talebimizin alındığı ile ilgili mail geldi.


Akabinde dün ve bugün çağrı merkezini arayarak konunun acil olduğunu söyledik ve acil olarak ilgilenip bize döneceklerini belirttiler. Ama maalesef hala ses yok ve bizim için önemli olan hizmeti alamıyoruz. Bizce Sahibinden. com'un sıkıntısı personel sayısı ve kalitesinden kaynaklanıyor. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firmadan hizmet alamamak gerçekten üzücü.

Gökhan 111 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan01 Ekim 2013

  Maalesef henüz bir çözüm sağlanmamıştır. Tarafıma dönüş yapıldı fakat çözüm sağlanmadı.

 • Sahibinden.com Temsilcisi30 Eylül 2013

  Merhaba, Kullanıcımıza 30.09.2013 tarihinde dönüş yapılarak emlak ofisim mail desteği ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Gökhan28 Eylül 2013

  Maalesef çözüm üretmeyle ilgili hiç bir geri dönüş olmadı. Bize sorunu çözemeyeceklerini veya 10 gün gibi bir süre zarfında çözebileceklerine dair bir cevap vermeleri bile yeterli olacakken, 15 gündür sürekli olarak en kısa sürede size dönüş yapacağız şeklinde cevap vermeleri insanı çıldırtıyor.

 • Sahibinden.com Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön