15 Mart 2013

Sahibinden.com Keyfine Göre İlan Yayınlıyor!

İlk ilanım farklı renkteki ve bedendeki ürünler aynı bile olsa ayrı ayrı yayınlanmalı kuralı gereği yayına alınmadı. Her renge tek tek ilan vermek zorunda kaldım. Sonra yayında olan diğer ilanlara baktığımda herkesin, örneğin ayakkabı ilanlarının bütün renk ve bedenlerle tek ilanda yayınlandığı ilanlar gördüm.


Bu ilan numaralarını bildirmeme rağmen o ilanlar yayından kaldırılmadı. Tek tek ilan verdiğim ürünlerimde ise aynı ilanın fiyatını düşürüp tekrar yayına gönderince, distribütör faturası gönderene kadar yayına alınmayacaktır diye uyarı geldi bu seferde.


Peki aynı ilan daha önce nasıl yayınlanıyordu? Ben cep telefonu vs. satmıyorum, sadece kendi imal ettiğimiz giysileri satıyorum.

Engin 90 Okunma

Cevaplar

  • Engin19 Mart 2013

    gelen cevap:mağaza sahiplerinin ilanı otomatik yayınlanıyormuş ve ilanlarıda yayınlanmaya devam ediyor zaten. Bu durumda şikayetim doğrulanmış oluyor,mağaza sahibi iseniz farklı kurallar,değilseniz farklı kurallar.çifte standart kısaca.. neyse ilanlarımı kaldırdım,bir daha işim olmaz bu siteyle zaten.

  • Sahibinden.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Üyemiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak kayıtlı iletişim numaralarından 15 03 2013 15:41 ve 18 03 2013 13:05 saatlerinde arandınız ancak tarafınıza ulaşamadık. Bu duruma istinaden şikayet kaydınız sonlandırılmıştır. Şikayetinizin devam etmesi halinde 0 850 222 44 44 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön