13 Mayıs 2014

Sahibinden.com Hem Komisyon Hem Ekstra Ücret Talebi

Site üzerinden yapılan Get satışlarda komisyonu 7 den 8 e haber vermeksizin yükselten site şimdide belli bir ilan sayısından sonra ilan başına ücret istiyor, Get ilan açtığımda benden %8 gibi uçuk bir rakamda komisyon alıyor üstüne birde ilan başına oda 1 aylık 1 tl istiyor, şöyle ortalama ayda 10-15 ilan versem bunları güncelleyerek devam etse kira olarak bana oldukça yüksek rakamlar talep ediyor.

Her yerde reklamları ücretsiz ilan diye yapıyorlar ama, dürüst satıcı değiller bence. Önce kullanın, alışın, alıştırın sonra para verin. Hem ilanım dan komisyon alınması hemde ekstra para talep edilmesinden şikayetçiyim.

Mustafa 1.440 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa25 Ekim 2014

  çözüm yok sadece oyalama ve kabullendirme var, dediğim dedik nasıl olsa alıştırdım sizi bana ilan verin der gibi. TV reklamlarının masrafını üyelerinden tahsil edecekler belli.

 • Sahibinden.com Temsilcisi20 Mayıs 2014

  Merhaba, Kullanıcımıza 20.05.2014 tarihinde dönüş yapılarak ücretsiz ilan hakları ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Mustafa17 Mayıs 2014

  Herkese rutin mesaj atarak şikayeti kendilerine yapmamı ve çözüm üretmeden bıktırıp sonlandırmaktan yana bir web sitesi. Hızlı büyümüş ama kurumsal adı altında hiçte öyle olmayan firma.

 • Sahibinden.com Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön