15 Nisan 2014

Sahibinden.com GET ile Tamamlanan Alışverişten Ücretimi Alamadım

09.04.2014 tarihinde onaylanan GET işlemi dahilinde satışını yaptığım ürünün ücreti halen elime geçmedi. Sahibinden.com'dan "GET satış işleminiz tamamlandı" mesajı haricinde hiçbir bilgilendirme mesajı gelmedi. 6 gün geçmesine rağmen hiçbir bilgi yada ödeme görünürde yok.


Sahibinden.com yetkililerinden rica ediyorum lütfen biran evvel bir dönüş yapsınlar.Ürünümü sattım alıcı aldı kontrol etti onayını verdi tamam dedi. Alıcı 1 haftadır ürünü kullanıyor lakin ben hala ürün ödemesini alamadım. Biran önce ilgi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Gökhan 88 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan19 Nisan 2014

    Hala alacağım ücretim hesabıma tahsis edilmedi. 4 seneye yakın bir süredir sahibinden.com'u kullanarak alışveriş yapıyordum. Fakat bu sefer gerçekten ciddi bir sıkıntı yaşıyorum. Acil olarak almam gereken hakkım olan bedeli halen alamadım. Bir daha sahibinden.com ile alışveriş yapmayı 2 kere düşünüp öyle karar vereceğim . Buradan sahibinden.com yetkililerine sesleniyorum. Kendilerinden rica ediyorum . Lütfen bir an önce müşteri memnuniyetini sağlayın. Kolay gelsin.

  • Sahibinden.com Temsilcisi16 Nisan 2014

    Merhaba, Kullanıcımıza 16.04.2014 tarihinde dönüş yapılarak güvenli e-ticaret ödemesi ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

  • Sahibinden.com Temsilcisi16 Nisan 2014

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön