27 Ekim 2016

Sahibinden.com Yorumlardaki Saçma Uyarı...

Sahibinden.com üzerinden yapmış olduğum alışveriş sonrası az önce satıcıya şu şekilde '' Ürün orijinal. Satıcı çok ilgili. Kargo paketini uçaktan atsan bir şey olmaz. Saat resimdeki neyse o. Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz. Şiddetle tavsiye ederim. '' yorum yapmak istiyorum ama sistem '' Uygunsuz içerik nedeniyle yorumunuz yayınlanamamaktadır.'' uyarısı alıyorum. Yüzlerce lira verdiğim ürün için olumlu bir yorum bırakamayacakmıyım yani?

Bu kadar büyümüş bir firma nasıl bir alt yapı ile çalışıyor ki bu yorumu uygunsuz olarak nitelendirip yayınlayamıyor. Bu hem alıcı olarak bana hem de satıcı kişiye yapılmış bir saygısızlık ve ticari ahlaka aykırı bir durumdur. Mantıklı bir cevap bekliyorum.

Alper 285 Okunma

Cevaplar

 • Sahibinden.com Temsilcisi10 Kasım 2016

  Merhaba, Kullanıcımıza 10.11.2016 tarihinde dönüş yapılarak Yorumlar ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Alper31 Ekim 2016

  Siz benim soruma cevap verin sizden telefon numarası istemedim. Yorumumdaki uygunsuz içerik nedir bunu cevaplayınız lütfen!

 • Alper31 Ekim 2016

  Siz bana soruma cevap verin yeter. Yapmak istediğim yorumdaki uygunsuz işçerik nedir bunu cevaplamanızı istiyorum. Cevaplayın ki herkes bilsin.

 • Sahibinden.com Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön