Sahibinden.com Yanıltıcılık Yapıyor.

Hasan C. |

Sahibinden.com'da evcil hayvan kategorisinde yanıltıcılık yapılıyor, onlarca mail atmama rağmen telefon açmama rağmen bunun önüne geçilememektedir. İlan çıkacak kişilerin TC Kimlik doğrulaması yapmadan ilan çıkamamaları ve bu olaya karşı evcil hayvan kategorisinde çıkacak olan bir pop-up ve altı kalın ve kırmızı çizgiyle belirtilmiş bir yazı hepsi bu kadar.

Ve gerçekleşen hikaye aynen şu şekilde oluyor özellikle "pug yorkshire terrier, chow chow" köpek cinslerinde ücretsiz sahiplendirme diyorlar aradığınızda köpeklerin veterinerinde olduğunu veteriner ile irtibata geçmelerini söylüyorlar veteriner dedikleri kişi transfer parası istiyor ama sonra ulaşılamıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  13:07

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 31.10.2014 tarihinde dönüş yapılarak Hatalı İlan Bİldirimi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Hasan C.
  28 Ekim
  18:01

  5 gün geçmiş hala aynı ne arayan var nede soran...

 • 23 Ekim
  10:13

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi