Sahibinden.com Üyelikle İlgili Sorunu Çözemiyor!

Çağdaş Ç. |

Üyeliğim genel güvenlik nedeni ile geçici olarak durdurulmuştu evrakları gönderip açtırdım zorla ancak açıldığından beridir ilan veremiyorum hesabıma telefon numaram onaylıydı Fakat kapanıp açılınca silinmiş simdi numaramı yazıp gönder dediğim de hiç bir işlem yapmıyor. Resmi kurum olmadığınız halde sizlerle kimlik ve ikamet paylaşıyoruz ve siz halen bu ufak problemleri çözemiyorsunuz. Madem gitmiyor bu kod zaten sizin kayıtlarınızda benim numaram onaylı olduğu görünüyor ve sizin bir admin paneliiniz var manuel olarak ekleyin numaramı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  19:14

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 06.11.2014 tarihinde dönüş yapılarak Cebinden Onaylı ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 06 Kasım
  13:45

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi