Sahibinden.com Üyelik İşlemleri.

Mehmet B. |

Sahibinden.com da zaten üyeliğim cep tel ile doğrulanmış olmasına rağmen bunun üstüne birde kredi kartı doğrulaması adı altında kredi kartımın bilgileri isteniyor? Herhangi bir ürün satın almayacağım ben? Neden kredi kartı bilgilerimi gireyim siteye çok mantıksız!

Benim haberim yokken kredi kartım ile alışveriş yapılırsa bana bunun hesabını o siteden kim verecek? Karşınızda 8 yaşında çocuk yok. Doğrulama e-mail - cep tel ile yapılır ve zaten biz bunları yaptık.Sıkılmasalar muhtardan ikametgah getir diyecekler. Sahibinden.com siten eskiden çok iyiydi her kullanıcı memnundu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Üyelik Kayıt

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  05 Mayıs
  12:23

  sahibinden.com tarafından müşteri temsilcisi aradı, kredi kartı ile doğrulama olmadan ilan verilemeyeceğini söyledi. Bu demektir ki sahibinden.com üye olupta kredi kartı kullanmıyorsan ilan veremezsin ! türkiyede kredi kartı kullanan çok sayıda kişi olsada kullanmayan veya bankalara üyelik aidati vb gibi saçmalıklara kızıp benim gibi kredi kartını iptal ettirenler sahibinden.com sitesini kullanamayacaklar, madem ben ve benim gibi kredi kartı olmayanlar kullanamayacak sitenizdeki ücretsiz ilan ver buttonunu kredi kartı ile ilan ver yapın !!!

 • 28 Nisan
  15:04

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 28.04.2014 tarihinde dönüş yapılarak kredi kartı üyelik doğrulama işlemi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 18 Nisan
  16:43

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi