03 Eylül 2013

Sahibinden.com Üyelik İşlemleri!

Günlük kiralık süper mağaza sahibiyken mağaza yenileme sırasında nasıl oluyorsa bizi normal emlak kategorisine almışlar ve 28.08.2013 tarihinden beri ilan vermek için ekstra ücret isteniyor.

Ayrıca 28'inde şikayetimizi ilettik ve halen daha bir düzelme yok. Konuşma kayıtları incelenmiş düzeltilme talebi oluşturulmuş deniyor fakat hiç bir şey yapmıyorlar. Herhalde ücretini ödemiş olduğumuz mağazanın yanı sıra ekstra ücret vererek ilan yayınlamamızı bekliyorlar. Bu düpedüz yanıltıcılık.

Ultra 585 Okunma

Cevaplar

 • Ultra11 Ekim 2013

  sahibinden.com ile müşteri temsilcileri vasıtasıyla bir çözüme ulaşılamdığından dolayı avukatımızla birlikte noterden sahibinden.com'a ihtarname çekilmiş ve 1 aydır çözülemeyen konu nasıl oluyorsa ihtarnamenin ertesi günü çözülmüştür ve sahibinden.com da karşı ihtarname ile sorunun çözüldüğünü tarafımıza iletmiştir. Dolayısı ile sorun mahkeme yoluna girdikten sonra çözüme kavuştu ve bundan yaklaşık 10-15 gün önceydi bu olanlar.

 • Sahibinden.com Temsilcisi11 Ekim 2013

  Merhaba, Kullanıcımıza 11.10.2013 tarihinde dönüş yapılarak üyelik durumu ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Ultra09 Eylül 2013

  Bu gün eylülün 9u olmuş hala daha bir çözüm mevcut değil. Yarın akşama kadar çözüme kavuşmazsa hakkımı mahkemede aramaya devam edicem ve firma hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacağım.

 • Ultra04 Eylül 2013

  Dün bana, gün içerisinde %90 çözüleceğini olmazsa yarın (bugün) kesin çözüme kavuşacağını söylemiş olmalarına rağmen biraz önce telefonda görüştümüz hanımefendi ilgili birimle görüştüğünü fakat kesin bir süre veremeyeceklerini söyledi. Bu nasıl bir ilgisizliktir anlamak mümkün değil. Hatayı kendileri yapıyor fakat çözüm için hiç bir şey yapmıyorlar ve uzattıkça uzatıyorlar.

 • Sahibinden.com Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön