11 Şubat 2015

Sahibinden.com Üyelik İptali.

Sahibinden.com' kurumsal üyelik açtırdım. Ödeme planı 1 yıl taahhütlü aylık/189 TL diye beyan edildi. Bize yapılan indirim sadece ilk ay 113 TL ikinci ve üçüncü aylar 94 TL kalan dokuz ay 189 TL diye söylendi ve onayladım.

Altıncı ay sektör değişikliğinden dolayı üyelik iptali için başvurdum. Cayma bedeli hesaplanıp şahsıma iletilip onayladıktan sonra iptali gerçekleştireceğiz denildi. Cayma bedeli 785 TL gibi bir rakam çıktı.

Bu kadar çok meblağ nasıl çıktı dediğimde, sözde bana yapılan indirimleri geri aldıkları içinmiş. Ben bahsettikleri ne böyle bir indirim gördüm nede fark ettim. Siz okuyucuların yukarı anlattığım tarafıma söylenen rakamlarda böyle bir indirim görebiliyor musunuz?

Engin 314 Okunma

Cevaplar

  • Engin23 Şubat 2015

    Mahduriyetimizi ve şikayetimizi belirtmiş olduğumuz şirket, şikayetimize cevap olarak şahsımızı dönüş yapılarak Şikayetçi olduğumuz Mağaza iptali durumu ile alakalı olarak detaylı bilgi verildiği ve siz değerli okuyuculara Şirketleri hakkında olumlu bir imaj sergilemek amacıyla yapmış oldukları bu beyan gerçekle alakası yoktur. Şahsımıza dönüş yapıldığı doğrudur, fakat detaylı bilgi ve sorunun çözümü konusunda hiçbir adım atmamakta ve şikayetimize konu olan olayın doğruluğuna hala inanmaktadırlar. Şikayetimize konu olan ve mağduriyet yaşamış olduğumuza inandığımız konuyu resmi makamların değerlendirmesine sunmuş bulunmakta olduğumuzu ve çıkacak aleyhimize olumlu ve/veya olumsuz sonucu Siz değerli 'www.sikayetvar.com' kullanıcıları ile paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılar.

  • Sahibinden.com Temsilcisi16 Şubat 2015

    Merhaba, Kullanıcımıza 16.02.2015 tarihinde dönüş yapılarak Mağaza İptali ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

  • Sahibinden.com Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön