Sahibinden.com Üyelik Blokesi!

Kerem T. |

Sahibinden.com şubat 2012 de üye oldum. Aralık 2013 gibi hesabım bloke oldu. Sebebini öğrenmek için aradığımda bazı evraklar istediler, bu evrakların olmadığı üyelikleri iptal ettiklerini söylediler. Ancak evvelinde bir uyarı yapma zahmetinde de bulunmadılar. Sonuç olarak yeni üyelik açtım. Ve bu yeni üyeliklerde evrakları istemediler.

Şu anda hala kullandığım hesabımda cep telefonumu giremiyorum. Çünkü bloke olan hesapta bulunan numarayı 2. kez kabul etmiyor. İşin özü Sahibinden.com bana ait olan bilgileri, 2012'de bir evrak mecburiyeti olmamasına rağmenel koymuş, silmemiş ve zorla tutmaktadır. Aynı şeyi tekrarlayan müşteri temsilcisi sorulara cevap verme noktasında sıfırdı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Çıkış/İptal Üyelik Sözleşme İhlali Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  10:51

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 17.12.2014 tarihinde dönüş yapılarak Üyelik Durdurma ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 04 Aralık
  19:52

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi